Çağrı Merkezi: 0850 255 1063

Hakkımızda

E-ticaret sitelerinin henüz çoğalmaya başladığı bu yıllarda kurulan trendnoktasi.com; 2016 yılında ilk satışını yapan, zaman geçtikçe gelişen ve şu an 100'den fazla modeli ile Türkiye'nin en büyük markalarının arasında yer almaktadır. Türkiye’de kullanıcıya rahatlıkla ulaştıran bir oluşum. Ulusal ve uluslararası moda dünyasında söz sahibi markalarla iş birliği ve güven altyapısıyla da online pazarda çanta alışverişinde avantajlı ve rahat bir platform konumundadır.

Klasik, modern, rahat modellerle birlikte spor, sırt, seyahat çantası, cüzdan vb. birçok alana hitap etmesi avantajıyla stil sahibi her kullanıcıya ulaşan ve kullanıcılarını mutlu etmeyi öncelikle amaçlayan trendnoktasi.com, keyifle ve başarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Sürekli iyileşmeye inanan trendnoktasi.com; her an güncel kalmak, e-ticaret trendlerini yakalamak, daha iyi hizmet detayları sunmak için gelişmeye  ve kendini geliştirmeye devam ediyor.

Bugün trednoktası altında yaklaşık 600 çeşit ürün bulunmaktadır ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da geliştirilmektedir. trendnoktası, trendlere uygun kaliteli ürünler sergilemeye ve güncel olanı bünyesinde bulundurmaya özen göstermektedir.

Farklı beğenilere hitap eden ve geniş fiyat aralıklarıyla hizmet veren trendnoktası, Türkiye’nin en büyük online alışveriş ve aksesuar mağazası olmayı hedefliyor.

Neden trendnoktasi.com?

 

- Tek platformda birçok ürün

- Geniş ürün yelpazesi

- Güvenli online alışveriş

- E ticaret sektöründe deneyimli ekip

- Geniş fiyat aralığı 

- İletişim kolaylığı avantajı

- Güvenli teslimat prensipleri